O Nas:

W DrewnianySklep.pl łączymy naszą pasję do rzemiosła z pięknem natury, tworząc unikatowe, ręcznie wykonywane produkty drewniane. Nasze projekty są odzwierciedleniem naszej artystycznej duszy i zamiłowania do doskonałości. Nie idziemy na kompromisy w kwestii jakości materiałów, co pozwala naszym klientom cieszyć się wyrobami najwyższej klasy. Dodatkowo, oferujemy personalizację produktów poprzez grawerowanie, co nadaje im niezwykłej wartości emocjonalnej.

Aplikację przyjmujemy wyłącznie drogą elektroniczną.

Aktualne Oferty Pracy:

  • Stanowisko: Stolarz / Pomocnik stolarza
    • Umowa: Pełny etat / Część etatu (od poniedziałku do piątku)
    • Godziny pracy: 6-14 lub 7-15 (jednozmianowa)
    • Lokalizacja: Białków 38, 68-300 Lubsko
    • Zakres obowiązków:
      • Wykonywanie skrzynek drewnianych zgodnie z wzorami dostępnymi na stronie www.drewnianysklep.pl
      • Obsługa nowoczesnych maszyn stolarskich marki Felder
      • Dbanie o maszyny
    • Wymagania:
      • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie atutem, ale jesteśmy otwarci również na osoby chętne do nauki.
      • Umiejętność obsługi maszyn stolarskich: piły formatowej, frezarki dolnowrzecionowej, szlifierki szerokotaśmowej, grubościowki i strugarki.
      • Znajomość zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
      • Zaangażowanie, sumienność oraz dbałość o szczegóły.
      • Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań.
    • Oferujemy:
      • Pracę w nowoczesnym i bezpiecznym parku maszynowym z dostępem do nowych maszyn stolarskich Felder oraz specjalnie zaprojektowaną instalacją odpylającą.
      • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie.
      • Ubezpieczenie grupowe w Ergo Hestia dla chętnych.
      • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
      • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Pomocnik trakowy
      • Współpraca z głównym operator traku w zakresie przecierania drewna.
      • Pomoc w przygotowywaniu drewna do procesu przecierania.
      • Obsługa narzędzi i maszyn służących do przecierania drewna.
      • Dbalność o czystość i porządek na stanowisku pracy.
      • Kontrola stanu technicznego używanych maszyn i zgłaszanie ewentualnych usterek.

Proces Rekrutacyjny:

Rekrutujemy online. Prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@drewnianysklep.pl, dopisując w wiadomości swoje doświadczenie oraz numer telefonu. Skontaktujemy się z wybranymi osobami i zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną, możesz też skorzystać z formularza poniżej

W dołączonym CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Rozwój zawodowy: Oferujemy szerokie możliwości rozwoju zawodowego w przyjaznym i wspierającym środowisku.
  • Kreatywna atmosfera: Uwielbiamy innowacyjność i kreatywność, promując otwartość na nowe pomysły i rozwiązania.
  • Zespół pełen pasji: Dołączysz do zespołu ekspertów, którzy są pasjonatami swoich dziedzin.
  • Atrakcyjne benefity: Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.

Lokalizacja:

Białków 38, 68-300 Lubsko

    Społeczność:

    Zapraszamy do śledzenia nas w mediach społecznościowych i dołączenia do naszej społeczności na Facebook oraz Instagram, aby być na bieżąco z nowościami i ofertami pracy w DrewnianySklep.pl.

    Czekamy na Ciebie w zespole DrewnianySklep.pl!

    Kariera w DrewnianySklep.pl - Rekrutacja Online 1